Mowa Dla Biznesu

OFERTA

mowa dla biznesu - oferta

Mowa dla biznesu


Jeżeli podczas prezentacji/ prelekcji twój głos zaczyna drżeć, mówisz za cicho lub za głośno, trudno cię zrozumieć, tempo mówienia jest męczące dla odbiorców, nie lubisz barwy swojego głosu i nie lubisz odsłuchiwać nagrań ze swojego wystąpienia. Jeżeli mówiąc brak ci swobody, oddech staje się ciężki, odczuwasz suchość w gardle, a słowom trudno jest przecisnąć się przez usta to potrzebujesz treningu z emisji głosu. Nauczysz się jak pokonać trudności z mówieniem, które blokują cię, aby dać się poznać z najlepszej strony. Pewność siebie w głosie, wyrazistość mowy, interesująca dynamika mówienia i ładna barwa to umiejętności, które można zdobyć.

Szkolenie w formie warsztatów, dla grup 10 osobowych, w siedzibie firmy lub online.  Może być połączone ze sztuką wystąpień publicznych dla biznesu.

Training available in English
mowa dla biznesu - oferta

Wystąpienia dla biznesu

Występujesz albo w związku ze stanowiskiem musisz występować publicznie? Przed zespołem, klientami, na konferencjach. Jeżeli chcesz się wyróżnić spośród innych prelegentów, podczas spotkań biznesowych, zależy ci, aby utrzymać uwagę słuchacza, mieć swobodę konstruowania jasnych, zwięzłych komunikatów. Jeżeli chcesz, aby inni widzieli w tobie eksperta, osobę wiarygodną i godną zaufania, która potrafi przekonać innych do swoich rozwiązań/pomysłów i potrafi dzielić się wiedzą, to szkolenie jest dla ciebie.

Szkolenie w formie warsztatów, dla grup 10 osobowych, w siedzibie firmy lub online. Może być połączone z technikami mówienia dla biznesu.

Training available in English
mowa dla biznesu - oferta

Konsultacje indywidualne


10 godzinny program (z możliwością modyfikacji), dla osób które chcą przygotować się do wystąpień publicznych lub/i pracować nad własnym głosem. Podczas zajęć wspólnie pracujemy nad konkretnymi problemami, bazując na mocnych stronach i wyznaczamy obszary do pracy. Pracujemy nad przemówieniami, prezentacjami biznesowymi, budujemy plan i strukturę prelekcji. Zajmujemy się brzmieniem głosu, opanowaniem tremy, zachowaniem na scenie. Wielu moim klientom, którzy odważyli się wyjść na scenę, otworzyły się liczne możliwości zawodowe, z sukcesem nagrywają podcasty.

Training available in English
Strony internetowe: fondo.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram